X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
کلینیک بتن ایران| تولید انواع مواد شیمیایی بتن و قطعات جانبی
admin سه شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷


CLIBUILD D-18

A high performance concrete superplasticiser based on modified polycarboxylic ether

براساس استاندارد                                                                          ASTM C-494 Type B.D and G

BS 5075 Part 1

شرح :

CLIBUILD D-18 برای مصرف در بتن آماده، کارخانه های بتن پیش ساخته، تولید کنندگان سنگ مصنوعی، سیستم های سمنت پلاست و تولید بتن های توانمند که انتظار کسب مقاومت های زیاد و عملکرد خوب می رود طراحی شده است.

CLIBUILD D-18 فاقد کلر می باشد.

عملکرد شیمیایی و رفتار :

فوق روان کننده های متداول که به طور عموم بر پایه ملامین سولفونات و یا نفتالین فرمالدئید می باشند، در هنگام اختلاط جذب سیمان می شوند و در لحظات اولیه هیدارسیون سیمان ، این گروه از پلیمرها بار منفی ذرات سیمان را افزایش داده و باعث پخش شدن آنها می گردند که ناشی از خاصیت دافعه الکتریسیته ساکن می باشد.

CLIBUILD D-18 با فوق روان کننده های متداول در عمل تفاوت می کند. بدین ترتیب که پایه این محصول پلی کربوکسیلیک اتر بوده و دارای زنجیره های جانبی ملکولی نیز می باشد. در شروع هیدراسیون همانند فوق روان کننده های متداول به کمک خاصیت افزایش الکتریسیته ساکن ذرات سیمان را به خوبی پخش می کند. در ادامه حضور زنجیره های جانبی باعث ممانعت شدید از تجمع مجدد ذرات سیمان می گردند و کماکان آن ها را به صورت مجزا و پخش شده نگه می دارند. این رفتار پدید آورنده بتنی روان با مقادیر آب بسیار کم می باشد.

کاربردها :

خاصیت عالی پخش کنندگی سیمان توسط CLIBUILD D-18 ، آن را تبدیل به افزودنی بتن یا رزین سسمنت پلاست ایده آل برای صنایع بتن آماده،تولید کنندگان سنگ مصنوعی ، سیستم سمنت پلاست و بتن پیش ساخته نموده است. به خصوص در طرحهایی که نسبت آب به سیمان خیلی کم است. این خاصیت امکان تولید بتن هایی با مقاومت های اولیه و دراز مدت بسیار زیاد را فراهم می آورد که حاوی حباب کمتری بوده و در نتیجه بسیار فشرده می باشند. این ویژگی ها ( توسعه مقاومت ) امکان صرفه جویی در انرژی عمل آوری با بخار در کارخانه های قطعات پیش ساخته را به وجود می آورد.

بسته بندی :

CLIBUILD D-18 در گالن های 25 کیلو گرمی ، بشکه های 220 کیلویی و مخازن بزرگ عرضه می شود.

ویژگیها :

شکل ظاهری : مایع غلیظ

رنگ : بی رنگ تا زرد کم رنگ

وزن مخصوص : 1.06 تا 1.10 گرم در سانتیمتر مکعب در 20 درجه سانتیگراد

عدد قلیایی : 6.4

حمل و نقل : در رده بندی غیر خطرناک

تاثیر بر روی بتن سخت شده :

• افزایش مقاومت فشاری در سنین اولیه و دراز مدت

• افزایش مقاومت خمشی

• مدول الاستیسیته بیشتر

• بهبود چسبندگی به آرماتورها و فولاد

• مقاومت بهتر در برابر کربناسیون

• نفوذپذیری کمتر

• مقاومت بهتر در برابر عوامل آسیب رسان محیطی

• کاهش انقباظ و خزش

• دوام بیشتر

سازگاری :

این محصول با هیچ ماده دیگری نباید مخلوط شود مگر توسط متخصصین کلینیک بتن ایران تایید شده باشد. برای مخلوط های بتنی حاوی مواد زیر مناسب است :

• میکروسیلیس

• خاکستر بادی

• سیمان های محتوی خاکستر سرباره کوره ها

مقادیر مصرف :

مصرف متداول CLIBUILD D-18 افزودنی آماده مصرف است (تولید کنندگان سنگ مصنوعی) و باید در زمان ساخت بتن اضافه گردد. تاثیر بهتر زمانی است که حدود 50 تا 70 درصد آب مصرفی اضافه شده باشد. هرگز این محصول را به مصالح خشک اضافه نکنید . اختلاط کامل بایستی انجام شود و برای این منظور پس از افزودن CLIBUILD D-18 به مدت 60 ثانیه با دور تند مخلوط را هم بزنید.

تولید کنندگان سنگ مصنوعی ، این محصول ، با غلظت های 40 – 60 – 70 - 80 درصد در اختیار قرار خواهد گرفت ،باید توجه داشت رزین های سنگ مصنوعی با کیفیت علاوه بر جلا موجب استحکام محصولات می شود.

انبارداری :

CLIBUILD D-18 بایستی در ظروف اصلی خود و در دمای +5 درجه سانتیگراد نگهداری شود. در صورت یخ زدن می توانید آن را به آرامی گرم نموده و هم بزنید تا دوباره بازیافت شود. عدم رعایت شرایط انبار داری مناسب ممکن است باعث آسیب دیدن محصول و یا ظرف آن گردد. برای کسب اطلاع بیشتر از روش انبارداری مناسب با بخش فنی کلینیک بتن ایران تماس حاصل نمایید.

نکات ایمنی :

CLIBUILD D-18 محتوی هیچ ماده خطرناکی نمی باشد. برای آگاهی بیشتر به برشور ایمنی محصول مراجعه نمایید.

تاییدیه فنی :

تمام محصولاتی که توسط شرکت کلینیک بتن ایران عرضه می گردد مطابق با استانداردهای کیفی بین المللی می باشد.

 

جهت دریافت قیمت رزین سنگ مصنوعی CLIBUILD D-18 و سایر افزودنی های بتن ، باشرکت کلینیک بتن ایران تماس بگیرید.

 

 


ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :