X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
کلینیک بتن ایران| تولید انواع مواد شیمیایی بتن و قطعات جانبی
admin سه شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

MTOSEAL G-330

Waterproofing agent for concrete

 بر اساس استاندارد                                                                                                ASTM C-494 type A,C, E and F

BS 5075 part 1

شرح:

MTOSEAL G-330 ماده کاهش دهنده نفوذ پذیری بتن می باشد که افزودن آن به بتن علاوه بر ایجاد روانی و افزایش مقاومت، با مسدود نمودن کاپیلار های بتن از نفوذ آب نیز جلوگیری می نماید.

* افزودنی بتن کاهش دهنده نفوذپذیری و آب بند کننده بتن که علاوه بر ایجاد روانی و افزایش مقاومت ، باعث انسداد کاپیلارهای بتن از نفوذ آب می گردد.

کاربرد:

MTOSEAL G-330 جهت آب بند نمودن بتن های فونداسیون، منابع آب، استخر ها، ساخت لوله های بتنی، کانال های آب و گالری بسیار مناسب می باشند.

MTOSEAL G-330 را می توان در مراحل تولید بتن و یا رد محل بتن ریزی به بتن آماده اضافه نمود و کافیست به مدت 2 دقیقه با بتن مخلوط گردد. از آن جا که این ماده محتوی روانساز پودری بوده، موجب افزایش روانی می گردد. ضروری است در هنگام تولید بتن نسبت آب به سیمان به دقت کنترل شده و از 40 درصد تجاوز ننماید. در غیر این صورت آب اضافی موجود باعث ایجاد تخلخل و در نتیجه نشت آب می گردد.

توجه: در صورت طولانی شدن مصرف بتن و در نتیجه افت اسلامپ آن، افزودن دوباره MTOSEAL G-330 بی مانع است اگرچه در چنین مواقعی استفاده از روان کنندهMTOSEAL G-330 نیز بسیار کارساز می باشد.

ویژگی ها:

شکل ظاهری: پودر کرم رنگ

وزن مخصوص: 1.02 تا 1.03 گرم در سانتیمتر مکعب

درصد یون کلر: صفر

ایجاد حباب هوا: کمتر از یک درصد

مقدار مصرف:

MTOSEAL G-330 به طور معمول بین 5/0 درصد وزن سیمان موجود در بتن مصرف می شود و در صورت نیاز به تکرار آن مقدار یک درصد وزن سیمان اضافه شود.

بسته بندی:

MTOSEAL G-330 در کیسه های پلاستیکی 25 کیلوگرمی عرضه می گردد.

نگهداری:

در صورت دور بودن کیسه ها از تابش آفتاب و رطوبت، تا یک سال قابل نگهداری و مصرف می باشد.

نکات ایمنی:

MTOSEAL G-330 حاوی مواد سمی و خطرناک نمی باشد ولی همانند سایر مواد شیمیایی، در هنگام کار با این ماده از دستکش و ماسک استفاده نماید و از تماس با چشم ها، دهان و موتادغذایی اجتناب گردد.

تاییدیه کیفیت:

تمامی محصولاتی که توسط کلینیک بتن ایران ارائه می گردد مطابق با استاندارد های کیفی بین المللی می باشند.

 

جهت دریافت قیمت افزودنی پودر واترپروف MTOSEAL G-330 و سایر افزودنی های بتن ، با ما تماس بگیرید.


ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :