X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
کلینیک بتن ایران| تولید انواع مواد شیمیایی بتن و قطعات جانبی
admin سه شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷


MTONANO  CX-800

شرح:

MTONANO  CX-800 بر اساس تکنولوژی نانو و جهت کاربرد های تخصصی ترمیم بتن و آب بندی سازه های عمومی و خاص بتنی، آجری و سنگی طراحی شده است.

مشخصات و کاربرد:

نشت گیر بتونی به صورت 100%، بدون آلوده کردن آب شرب، مقاوم در برابر مواد شیمیایی، چسبندگی 100% به بتون اولیه، مناسب برای ترمیم بتون آسیب دیده، قابلیت نفوذ پذیری به عمق 90 سانتیمتر، سازگار با تنفس بتون، یک عمر گارانتی و کاربری آسان، حفاظت کاتودیک، قابل استفاده در کلیه سازه های بتنی به مانند سد ها، مخازن، استخر ها، آب بندی کلاریفایر ها...

مزایا منحصر به فرد:

• در ترمیم با استفاده از MTONANO  CX-800 نیاز به اعمال لایه پیوند زا نمی باشد که باعث صرفه جویی در هزینه و زمان می گردد.

• MTONANO  CX-800 حدود یک متر در داخل بتون، سنگ، آجر نفوذ کرده، پس از فعال شدن کریستال ها اجازه عبور آب را از داخل و یا خارج به بتون نمی دهد.

• MTONANO  CX-800 بر پایه سیمان بوده، بنابراین هیچ گونه آلودگی مانند آن چه کاربرد مواد قیری یا اپوکسی ها به همراه دارد برای آب شرب نخواهد داشت.

• عمر قابل انتظار MTONANO  CX-800 مانند عمر بتون است و هرگز در طول بهره برداری دچار آسیب نمی گردد.

• روش اجرای سریع و آسان

• صرفه اقتصادی

روش اجرا:

در مخازن، آب نما ها، تونل ها، محفظه هایی که در داخل آن ها شیرآلات و تجهیزات مکانیکی و الکترونیکی قرار دارند(مانند تصفیه خانه های کنار استخر ها) معمولا به علت نشت آب های تحت العرضی و زیر زمینی شاهد نشت آب هستیم، از این رو به منظور کنترل و رفع دائمی این مشکل می توان پس از آماده سازی سطح بتنی با استفاده ازسند بلاست، واتر جت و یا اسیر روش های موجود، به نحوی که سطح اجرای عملیات کاملا سالم و تمیز باشد نسبت به اجرای MTONANO  CX-800 به صورت رقیق و با قلم موی بزرگ اقدام نمود.

همچنین جهت آب بندی ترکیدگی شدید بتن در کف استخر ها و آب نما ها، پس از برداشتن بتن کهنه و آسیب دیده و ترمیم و بازسازی آن بر اساس ضوابط و مشخصات اجرایی و با بهره گیری از انواع ملات های ترمیمی ارائه شده، از دوغاب MTONANO  CX-800

استفاده نماید.

در ترک ها، شکاف ها و درز های اجاریی که قطر شکاف در حدود 2 میلیمتر باشد می بایست ابتدا با استفاده از ابزار مکانیکی مناسب اقدام به ایجاد حالت شکاف V شکل نموده و سپس با استفاده از MTONANO  CX-800 محل را پر و ترمیم نمود.

در سازه ها و محل هایی که شاهد نشت یا جریان آب در آن هستیم، می بایست پس از تمیز نمودن نقطه، ترک و محل های آسیب دیده و محل نشت ورود آب از جلبک، قارچ و بتن های ضعیف با استفتده از ابزار های مکانیکی و واترجت، ابتدا مقداری از MTONANO  CX-800 را به مدت چند ثانیه در روی محل آسیب دیده قرار داده و نگه می داریم تا با گذشت چند ثانیه و انجام فعل و انفعالات شیمیایی، مشکل مورد نظر برای همیشه رفع نشت گردد.

مراقبت از وسایل کار:

ابزار و لوازم به کار برده شده را بلافاصله پس از مصرف تمیز کرده و بشویید.

پوشش دهی:

در حالت اجرا با استفاده از برس و جهت آب بندی، هرکیلوگرم می تواند 1 متر مربع را بسته به وضعیت سطح پوشش دهد.

انبارداری:

این محصول را در محیط سربسته و به دور از تابش مستقیم خورشید و دمای زیاد نگهداری نمایید. در مناطق گرمسیری می بایستی این محصول در جای تهویه دار نگهداری گردد.

عدم توجه به روش انبارداری مناسب باعث آسیب دیدن محصول و یا ظرف آن می شود.

نکات ایمنی:

همانند تمامی محصولات شیمیایی دقت شود تا از تماس با چشم ها، دهان،د ذپوست و مواد غذایی پرهیز گردد. در صورت تماس با پوست و چشم ها بلافاصله آن را به مدت 15 دقیقه با آب شستشو داده و به پزشک مراجعه نماید. اگر به طور اتفاقی بلعیده شد، می بایست اقدامات پزشکی انجام شود. در ظرف ها را پس از استفاده ببندید و برای اطلاع از انبارداری ویژه یا انهدام باقیمانده مواد به بروشور ایمنی محصول مراجعه نمایید.

تاییدیه کیفیت:

تمام محصولاتی که توسط کلینیک بتن ایران عرشه می گردند مطابق با استاندارد های کیفی بین المللی می باشد.

 

جهت دریافت قیمت پودر آب بند و ترمیم بتن MTONANO  CX-800 و سایر مواد آب بندی بتن ، با ما تماس بگیرید.

 

 

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :